بیانیه کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند ، شاخه استان آذربایجان غربی
رجاء واثق داریم که دولت انقلابی ایشان جبران عقب‌ماندگی های فراوان در حوزه‌های مختلف نظیر اقتصاد و معیشت مردم، مبارزه همه‌جانبه با فساد، استقرار عدالت، گسترش شفافیت و کارآمدی بدنه اجرایی کشور را به همراه خواهد داشت.
بیانیه کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند ، شاخه استان آذربایجان غربی 

بسم الله الرحمن الرحیم
 وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الْأَرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ

حضور ملت عزیز ایران علی الخصوص مردم شریف و شهید پرور استان آذربایجان غربی
با سلام به روح پر فتوح شهدا و امام شهدا، آرزوی سلامتی و طول عمر مقام معظم رهبری کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند ، شاخه استان آذربایجان غربی در راستای انتخاب فردی اصلح و بوجود آمدن اجماع حداکثری در جبهه نیروهای انقلاب در راستای شورای وحدت ، ضمن اعلام حمایت همه جانبه از حضرت آیت الله رئیسی؛ ایشان را گزینه اصلح و واجد تمامی شرایط شایسته و بایسته جهت حل مشکلات کشور می داند و همانگونه که به خواست و اراده خدای متعال و همت و شجاعت مثال زدنی ایشان، نسیم و رایحه تحوّل از دستگاه قضایی کشور وزیدن گرفت و موجبات امیدواری و نشاط همه مردم را فراهم آورد.
رجاء واثق داریم که دولت انقلابی ایشان جبران عقب‌ ماندگی های فراوان در حوزه‌ های مختلف نظیر اقتصاد و معیشت مردم، مبارزه همه‌ جانبه با فساد، استقرار عدالت، گسترش شفافیت و کارآمدی بدنه اجرایی کشور را به همراه خواهد داشت. کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند -شاخه استان آذربایجان غربی از تمامی ظرفیت های موجود و ممکن در راستای برگرداندن قطار کشور به مسیر آرمان ها و ارزش های اساسی انقلاب اسلامی در پرتو عدالت و توجه ویژه به اقتصاد و معیشت محرومان و مستضعفان استفاده خواهد کرد و در این راه از همه نیروهای دلسوز و انقلابی و چهره های شاخص استان دعوت حضور بعمل می آورد. بیاییم دست در دست هم دهیم برای تشکیل «دولت مردمی، انقلابی، کارآمد ، فساد ستیز و ضد اشرافیت برای ساختن ایرانی قویتر»
وعده ما 28 خرداد ماه، پای صندوق های رای
کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند -شاخه استان آذربایجان غربی