بیانیه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در خصوص فایل صوتی آقای ظریف وزیر خارجه
آشکار سازی گفت و گوی ظریف وزیر امور خارجه با یکی از فعالان جبهه اصلاح طلب و به دنبال آن رسوایی پشت پرده تیم دولت تدبیر و امید نشان می دهد
بیانیه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در مورد فایل صوتی اقای دکتر ظریف .

 بسم الله العزیز الغفار
هوالذی ارسل رسوله بالهدی و دین الحق لیظهره علی الدین کله و لو کره المشرکون
اوست که فرستاده خود را با هدایت و دین حق فرستاد تا آن را بر همه مصادیق دین پیروز گرداند هر چند مشرکان را خوش نیاید . سوره صف آیه ۸


آشکار سازی گفت و گوی ظریف وزیر امور خارجه با یکی از فعالان جبهه اصلاح طلب و به دنبال آن رسوایی پشت پرده تیم دولت تدبیر و امید نشان می دهد که چگونه در هشت سال گذشته منافع ملی ایران قربانی خودسری و وادادگی غرب زده های پر مدعا و بی تدبیر شده است . آقایانی که خود را توانا در عرصه مذاکره با غرب و آمریکا می خوانند اما پس از گذشت هشت سال نه تنها هیچ دست آوردی برای سیاست خارجی و اقتصاد و معیشت مردم نداشته اند بلکه به دلیل ساده انگاری و فریب وعده های دشمن  ضربات سنگینی به اقتصاد ملی و سیاست خارجی وارد نمودند به گونه ای که ارزش پول ملی را به یک هشتم و گرانی و تورم را چند برابر کرده اند . اینک به جای عذرخواهی از مردم فهیم و شریف ایران با اظهارات سخیف و نادرست خود سعی دارند فرافکنی کنند بلکه اسطوره های ملی و اسلامی ایران را هدف قرار دهند .
اظهارات اخیرآقای ظریف وزیر امور خارجه که یک رسوایی برای دولت و اصلاح طلبان محسوب می شود دقیقا در راستای سیاستهای دشمنان ایران است و نشان می دهد که رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و فداکاری نیروهای جان برکف انقلاب و در رأس آنها قهرمان ملی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش را نادیده گرفته اند . قهرمانانی که در هشت ساله گذشته با هوشیاری و از خود گذشتگی تحسین برانگیز و از جان گذشتگی خود نه تنها مرزهای کشور تا پایتخت ایران بلکه کشورهای همسایه از عراق تا سوریه و لبنان را برای داعشی ها و تروریست‌های مزدور صهیونیستها و غرب نا امن و آنها را تار و مار کردند و سایه شوم بازگشت قدرتهای بزرگ غرب و آمریکا که آمده بودند تا یکبار دیگر منطقه غرب آسیا را بین خود تقسیم کنند را برای همیشه از سر ملت مظلوم ایران و منطقه محو و نابود سازند.
کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند
    با اظهار تاسف و محکوم نمودن اظهارات نادرست و انحرافی آقای ظریف در این فایل منتشر شده از ایشان و رئیس جمهور محترم می خواهد ضمن عذرخواهی از روح بلند قهرمان ملی شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهدای عزیز حرم ، از ملت بزرگ ایران  عذرخواهی نمایند و چند روز باقی مانده از دولت پر مشکل و جامانده از وظایف خود را با تلاش‌های خسارت بار سیاسی - تبلیغاتی حزبی خود سنگینتر نکنند .
همچنین از دستگاه های ذیربط امنیتی و قضایی تقاضا داریم تا نسبت به محتوای این فایل منتشر شده حساسیت لازم را به خرج دهند ودست اندر کاران  را به دست قانون و عدالت بسپارند .
کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰