آغاز گفتگوهای شورای عالی وحدت با نامزدهای ریاست‌جمهوری
سخنگوی شورای عالی وحدت و دبیر کل کانون فارغ التحصیلان شبه قاره هند گفت: ما گفتگوها را با نامزدهای مطرح در جریان انقلابی با این هدف که از پیش با برنامه‌ها و افراد محوری در ترکیب دولت مورد نظر آنها بیشتر آگاه شویم، آغاز کرده‌ایم.
به گزارش خبرگزاری مهر، منوچهر متکی سخنگوی شورای وحدت در پایان نوزدهمین نشست هیئت عالی شورای وحدت که صبح امروز (دوشنبه) برگزار شد، با اعلام این خبر که گفتگوهای ما با کاندیداهای محتمل و بالقوه انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ آغاز شده است، گفت: ما گفتگوها را با نامزدهای مطرح در جریان ارزشی و انقلابی با این هدف که از پیش با برنامه‌ها و افراد محوری در ترکیب دولت مورد نظر آنها بیشتر آگاه شویم، آغاز کرده‌ایم.

سخنگوی شورای وحدت ضمن تاکید بر اینکه کماکان حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی اولویت اول ما در گزینه‌های این شورا است، گفت: در این گفتگوها ارزیابی اولویت‌های بعدی و پیش‌بینی لازم در شرایط ویژه مورد نظر است و ما به زودی چارچوب این گفتگوها و نحوه دعوت از نامزدها را تدوین خواهیم کرد.

متکی گفت: برای دستیابی به یک قالب و الگوی مشخص، برگزاری نشست‌های جدی‌تر با کاندیداها را در هیئت عالی شورای وحدت پیگیری خواهیم کرد.
منبع : مهر