بیانیه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند‌ به مناسب حوادث دی ماه سال 96

شکست های همه‌جانبه استکبار جهانی در عرصه‌های مختلف  در منطقه و هدر دادن هزاران میلیارد دلار بدون اینکه نتایج قابل قبولی برای متجاوزین و استکبار جهانی در پی داشته باشد ,  آنها ومزدوران منطقه ای شان را بر آن داشت دست به سوءاستفاده از مطالبات مردم بزنند و  طی روزهای اخیر،   تلاش همه‌جانبه، خود را در قالب تخریب اموال عمومی و سردادن شعارهای ساختارشکنانه در کنار اعتراضات آرام معیشتی مردم متمرکز کرده اند  قطعاً همچون گذشته، تلاش دشمنان برای غبارآلود کردن فضا و پیوند زدن مشکلات اقتصادی مردم با مسائل سیاسی، با ناکامی مواجه خواهد شد.

اما در این میان، حقیقت غیرقابل‌انکاری نیز وجود دارد و آن اینکه مردم حق‌دارند از بابت گرانی، تورم افسارگسیخته و بیکاری گسترده  جوانان، تخریب  اشتغال موجود و فقر و فساد گله‌مند باشند.

بی تردید این ناهنجاری ها در تراز جمهوری‌اسلامی ایران نیست بنابراین انتظار می‌رود تحرک جدی‌تر و اقدام مؤثرتری از سوی دولت محترم برای بهبود شاخص‌های مهم اجتماعی و کنترل هوشمندانه و منطقی اعتراضات مشاهده شود.

اعضای کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند ضمن تأکید بر حق مسلم آزادی بیان عموم ملت و همچنین لزوم برقراری آرامش در سطح جامعه و جدا کردن صف معترضان اجتماعی از اغتشاشگران و معاندان با انقلاب اسلامی، تأکید می‌نمایند مسوولیت چاره‌اندیشی فوری برای حل معضلات و برقراری امنیت و عدالت اجتماعی که خواسته اصلی همه مردم است، متوجه دولت محترم بوده و انتظار می‌رود در سریع‌ترین زمان ممکن، شاهد اقدامات مؤثر و اساسی جهت برقراری آرامش پایدار در سطح جامعه از سوی مسوولان محترم باشیم.

کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند. با تمام توان و استعداد فنی و مدیریتی خود آمادگی دارد تا تمام تجربیات خود را برای رفع مشکلات و بهبود مطالبات مردم هر زمان وهر کجا که لازم باشد در اختیار نظا مقدس جمهوری‌اسلامی ایران قرار دهد

کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند                                             

          دبیر کل

  مسعود حکیم جوادی