بیانیه کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه‌قاره هند به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی رحمة الله علیه

بسمه تعالی

بیانیه کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه‌قاره هند به مناسبت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینیرحمة الله علیه

خانواده بزرگ کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه‌قاره هند ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم غیور و ولایت مدار ایران اسلامی، سالگرد ارتحال امام راحل را تسلیت گفته و یاد شهدای عزیز قیام خونین پانزده خرداد را گرامی می‌دارند.

قیام خونین پانزده خرداد سال 42 قیامی در حمایت از مرجعیت دینی و رهبر نهضت اسلامی بود، در چنین روزی مردم متدین و انقلابی با پذیرش همه مخاطرات دوران سیاه و نکبت‌بار شاهنشاهی به صحنه آمدند تا حمایت خود را از رهبر عالی‌قدر خود به نمایش گذارند.

بی‌گمان استمرار حرکت آن پیشگامان در پیروی از ولی‌فقیه زمان و خلف صالح حضرت امام خمینی(ره) حضرت امام خامنه ایمد ظله العالی است که ضامن وحدت، انسجام و پیروزی ملت شریف ایران در تمام زمینه‌های اقتدار و سربلندی این ملت غیور می‌باشد.

کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه‌قاره هند ضمن بزرگداشت یاد و خاطره امام راحل(ره) و پایبندی کامل به امر ولی‌فقیه زمان حضرت امام خامنه ایمد ظله العالی از عموم ملت شریف و متدین ایران اسلامی جهت حضور و بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره) و ولی‌فقیه زمان حضرت امام خامنه ایمد ظله العالی دعوت به عمل‌آورده و با ملت شریف و انقلابی ایران در حمایت از ولی‌فقیه زمان حضرت امام خامنه ایمد ظله العالی تجدید پیمان می‌نماید.

 

 

کانون اسلامی فارغ                     التحصیلان شبه قاره هند