کد خبر: ۴۷۳۱
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۷
منوچهر متکی در جلسه شورای مرکزی کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه قاره هند: وظیفه ما در قبال دولت رییسی حمایت، مشاوره و نقد منصفانه است
دبیر کانون اسلامی فارغ‌التحصیلان شبه قاره هند، رسالت نیروها و جریان‌های انقلابی در قبال دولت سیزدهم را حمایت، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکارها عنوان کرد.

به گزارش شفقنا به نقل از روابط عمومی کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند، هشتمین جلسه شورای مرکزی این تشکل برگزار و تحولات پسا انتخابات ۱۴۰۰، رویکردها و کارکرد دولت سیزدهم مورد ارزیابی اعضای این شورا قرار گرفت.

مدیریت مقابله با ویروس کرونا و واکسیناسیون گسترده، عزم جدی در کنترل تورم افسارگسیخته با هدف بهبود معیشت مردم، ارتباط صمیمی و مستقیم با مردم، رویکرد متین، منطقی ‌و فعال در حوزه سیاست خارجی و گشودن روزنه‌های امید به بازگشت اعتماد مردم به عنوان بخشی از محورهای موفق کارنامه ۱۰۰ روزه دولت سید ابراهیم آیت‌الله رئیسی ارائه شد.

منوچهر متکی دبیر کل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در این نشست، گفت: وظیفه نیروهای ارزشی و جریان‌های انقلابی و اصولگرا حمایت از نامزد موردنظر خود برای انتخابات و معرفی نیروهای مومن، متخصص و کارآمد به نامزد منتخب خود است. وظیفه اول یعنی تلاش برای رای آوری نیاز به دستور و فرمان ندارد و نیروها آتش به اختیار عمل می‌کنند.

سخنگوی شورای وحدت افزود: اما برای تحقق وظیفه دوم علاوه بر معرفی نیروهای شایسته باید نظام شایسته گزینی مستقر و همه پیشنهادات وارده را مورد ارزیابی قرار گیرد.

متکی با تاکید بر اهمیت حمایت از سید ابراهیم رییسی و دولت سیزدهم افزود: رسالت نیروها و جریان‌های انقلابی در قبال این دولت حمایت، مشاوره و نقد منصفانه همراه با ارائه راهکارها است.

دبیر کل کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند، گفت: کارگروه پژوهش و اقتصاد کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند به زودی طرح خود در خصوص مدیریت منابع ارزی را آماده و به مسوولان ذیربط ارائه می‌کند.
منبع : شفقنا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
مطبوعات و خبرگزاریها