امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۱
کد خبر: ۴۷۱۹
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵
بیانیه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیست، و پیروزی بزرگ اخیر محور مقاومت و مردم مظلوم فلسطین

بیانیه کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند در محکومیت جنایات وحشیانه رژیم صهیونیست، و پیروزی بزرگ اخیر محور مقاومت و مردم مظلوم فلسطین.

بسم الله الرحمن الرحیم
  هوالذی انزل السکینه فی قلوب المؤمنین لیزدادو ایمانا مع ایمانهم و لله جنود السموات والارض .. 
                         فتح آیه ۴     

امروز  یکبار دیگر پیروزی غرور آفرین مقاومت و مبارزه بی امان مردم مظلوم فلسطین بر رژیم غاصب صهیونیستی موجب شادی جهان اسلام و سرافکندگی صهیونیست های قاتل و حامیان آنها است . 
حمایت های آمریکا و برخی دولت‌های غربی حامی این رژیم سفاک، آنان را نزد افکار عمومی جهان و وجدانهای بیدار ،  بیش از پیش منفور و منزجر نموده است . قتل و کشتار بی رحمانه و تخریب خانه های مسلمانان مظلوم فلسطین در منظر سازمانهای بین المللی و دولت‌های عربی مزدور و بی غیرت خشم جهان اسلام و دیگر مردم عدالتخواه جهان را در پی داشته و به رغم اینکه میلیون ها نفر در سراسر جهان حملات خشونت بار صهیونیستها و رژیم جعلی و تروریست اسرائیل را محکوم نموده اند ، اما متاسفانه شورای امنیت و سازمان ملل بدون هیچ اقدامی نظاره گر کشتار مسلمانان فلسطین در خانه و سرزمین خودشان بوده و از هر گونه اقدام بازدارنده ای سر باز زدند . اما به لطف الهی ملت فلسطین بصورت یکپارچه با مجاهدت و دفاع شرافتمندانه خود رژیم صهیونیستی و غاصب را به ذلت و پذیرش شکست وادار نمود و بار دیگر با پیروزی افتخار آفرین خود که پیروزی همه کشورهای محور مقامت نیز هست ثابت کرد که رژیم جعلی و غیر قانونی اسرائیل در حال اضمحلال و نابودی است .
    کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند این پیروزی بزرگ را به مبارزان قهرمان و ملت مظلوم فلسطین و کشورهای محور مقاومت تبریک می گوید و به روح بلند شهدای اخیر این جهاد و مقاومت درود می فرستد و برای مجروحین و آسیب دیدگان شفا و اجر و عزت بیشتر از خداوند رحمن طلب می کند .  و از سازمان ملل و نهاد های مردمی جهان به ویژه دولت‌های عربی و اسلامی می خواهد با کمکهای مالی به مردم مظلوم آسیب دیده فلسطینی بشتابند و با اقدامات شایسته برای جبران خسارت‌ها و بازسازی خرابیها در کنار ملت مظلوم فلسطین قرار گیرند و به وظیفه اسلامی و انسانی خود عمل کنند . 

کانون اسلامی فارغ التحصیلان شبه قاره هند
۱۴۰۰/۳/۱
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
مطبوعات و خبرگزاریها