کد خبر: ۴۰۳۰
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
سردار کوثری عنوان کرد: امروز دستگاه‌های امنیتی کشور با انسجام و هم‌پوشانی مثال‌زدنی، تمام تحرکات دشمنان و تروریست‌ها در خارج از مرز‌ها را زیر نظر دارند و مانع از انجام نقشه‌های خبیثانه آن‌ها در داخل کشورمان می‌شوند. 

«اسماعیل کوثری»  اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران یا از لحاظ مادی یا از لحاظ معنوی، موقعیت دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران را - اعم از آمریکا و رژیم صهیونیستی و انگلیس و برخی از کشور‌های مرتجع منطقه - به خطر انداخته است، اما با این وجود کشور ما همچنان یکی از امن‌ترین کشور‌های جهان است.

وی با بیان اینکه اقدام تروریستی ۴ نفر از عناصر گروه تروریستی داعش در خرداد سال گذشته در تهران «هنر» نبود، افزود: تروریست‌های داعشی از دو سه سال پیش ده‌ها بار درصدد بودند که وارد کشور ما شوند و دست به جنایت بزنند، اما ما به آن‌ها اجازه ندادیم و مانع از عملیاتی شدن نقشه‌هایشان شدیم.

جانشین قرارگاه ثارالله سپاه با بیان اینکه در حال حاضر امنیت شهر‌های مختلف کشور از جمله تهران در وضعیت «عالی» قرار دارد، عنوان کرد: امروز دستگاه‌های امنیتی کشور با انسجام و هم‌پوشانی مثال‌زدنی، تمام تحرکات دشمنان و تروریست‌ها در خارج از مرز‌ها را زیر نظر دارند و مانع از انجام نقشه‌های خبیثانه آن‌ها در داخل کشورمان می‌شوند.

سردار کوثری در پایان گفت: از ۱۷ خرداد سال گذشته و پس از حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) تا امروز، تعداد قابل توجهی از تحرکات تروریست‌ها برای ناامن کردن کشور وجود داشته که به لطف خداوند متعال، جلوی بسیاری از این توطئه‌ها در آن سوی مرز‌ها گرفته شده است .
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
نیازمندیها
مطبوعات و خبرگزاریها